KONCEPT

Jsme něco mezi kapelou a diskotékou
COŽ MÁ SPOUSTU VÝHOD, ALE I NEVÝHODY.

Tento koncept je v ČR unikátní. Snažili jsme se při zakládání kapely vyřešit tradiční produkční problém každé kapely v oblasti "živá hudba", tedy efektivita (počet členů kapely, a z toho vyplývající řešení ceny, dopravy atd.) versus výsledný efekt. Bohužel nám kvalita trií, která vystupují na svatbách a podobných akcích většinou připadala dost pofidérní, a to zejména proto, že pokud jezdíte ve třech, skončíte většinou u toho, že hrajete na klávesy (ve kterých jsou zároveň předprogramovány i ostatní "nástroje"), maximálně něco dodrnkáváte na kytaru a jedna zpěvačka k tomu zpívá. Je to jednoduše proto, že jinak to technicky moc řešit nejde. To se nám ale skutečně nelíbilo.

NECHTĚLI JSME STÁT V ROHU, POUŠTĚT MIDI Z KLÁVES A K TOMU POTICHOUČKU "PROZPĚVOVAT"

TO NEJ Z NAŠEHO KONCEPTU

1.

BAVÍ NÁS TO, CO DĚLÁME

2.

NÁŠ REPERTOÁR JE HLAVNĚ POP/ROCK

3.

SONGY VYBÍRÁME JEDNODUŠE: MUSÍ NÁS BAVIT

4.

JDE HLAVNĚ O TO, "UDĚLAT" VEČÍREK

5.

TO HLAVNÍ JE ENERGIE A DŮVĚRYHODNOST

6.

100% SPOLEHLIVOST JE NUTNOST

7.

OSOBNÍ ZKUŠENOST JE NEJLEPŠÍ REFERENCE

8.

OTEVŘENÁ KOMUNIKACE ZJEDNODUŠUJE ŽIVOT

9.

PROFESIONALITA JE PRO NÁS ZÁKLADNÍ "INGREDIENCE"

10.

CHCEME SE BAVIT. BAVÍME SE, KDYŽ SE BAVÍTE VY

Nemáme klávesy a nehrajeme "k poslechu". Máme energii, přinášíme show a párty.

Chtěli jsme dělat CCA BAND v partě tří lidí a dlouho jsme přemýšleli, jak dostat do malých prostor (kde se většinou svatby a firemní večírky odehrávají) teatrálnost hvězd z velkých koncertů. Zrodila se myšlenka, ke které nám samozřejmě pomohla spousta šikovných lidí okolo. Díky tomu, že máme to štěstí, pohybovat se mezi skvělými muzikanty, mohli jsme si dovolit náš koncept přivést na svět!

V ČEM UNIKÁTNOST NAŠEHO KONCEPTU SPOČÍVÁ

Rozhodli jsme se prezentovat písně tak, abychom se maximálně mohli soustředit na energickou stránku večírků. Chceme být uvěřitelní, proto zcela přiznáváme, že veškerou muziku, která večírkem zazní, jsme předtočili ve studiu. Jediné, ale zato to nejdůležitější, co uslyšíte živě, je zpěv. Spolu se zpěvem uvidíte absolutně sehranou dvojku zpěvaček, které vás vtáhnou do každé písně! Vzhledem k našim zkušenostem dokážeme zaručit opravdu divoký průběh večírku. =) Pokud jste jen trochu skeptičtí vůči našemu konceptu, neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na termíny našich akcí, kde byste se mohli přijít živě podívat,

jak vše funguje.

DŮLEŽITÁ NE

1.

NEPIJEME

2.

NEMĚNÍME PODMÍNKY

3.

NELŽEME

4.

NEHRAJEME LIDOVKY

5.

NEHRAJEME POTICHU

6.

NEHRAJEME VŠUDE

HRAJEME NAHLAS. JE TO NUTNÉ?

Ano. Součástí našeho konceptu je nepostradatelně energie. Z toho také vychází celkem jednoduchá technická rovnice, kterou se řídíme. Pokud má být zpěv energický, emoční a důvěryhodný, musí být prezentován naplno. A naplno znamená, že když je součástí songu zpívání plným hlasem, je tento vokál sám o sobě dost hlasitý. Zvukař potom musí přizpůsobit úroveň hlasitosti tracků (tedy nástrojů) hlasitosti zpěvu. Jednoduše proto, že by bylo více slyšet zpěv akusticky, než reprodukovaně, což by ve výsledku znělo velmi zmateně. 

 

Navíc, pokud se večírek pořádně "rozjede", a to se nám stává velmi často, nebylo by ostatním posluchačům příjemné, kdyby slyšeli hlavně dav jak "křičí", místo toho, co se děje na pódiu. Ač se to nezdá, tento bod je v našem konceptu velmi důležitý. Průměrný posluchač většinou nemá zapotřebí řešit co, a proč konkrétně vedlo k tomu, že se mu produkce líbí. Zkrátka, buďto líbí nebo nelíbí, a věřte, že zážitek naplno znamená i dostatečnou úroveň hlasitosti.