O KAPELE

KATA_upraveno.jpg

Káťa

Káťa je, stejně jako "Zůza", v kapele od jejího vzniku. Je dcerou kytaristy legendární brněnské kapely Helmutova Stříkačka, takže směr, kterým se vydala, je celkem logický.

BEZ HUDBY ANI DEN!

I přes svou ohromnou trému se vypracovala k tomu, aby stála na pódiu a rozdala se tak, že slovo "tréma" nikoho ani nenapadne.

Technicky oplývá Kačka altem, osobnostně potom zodpovědností a emotivním kouzlem. 

ZUZA_upraveno.jpg

Zůza

Zůza je energická bomba. Do všeho, včetně kapely, vlítne po hlavě, a tak také působí na pódiu. Když je s "večírkem" potřeba pořádně "zamávat", Zůza si nenechá ujít příležitost.

Má rozpoznatelnou barvu hlasu a jede bomby

v low carb záležitostech. Temperament Slovenska v sobě nezapře, takže jestli přemýšlíte, co že to z ní tryská za energii, je to trenčínská krev ;). 

AJA_upraveno.jpg

Ája

Andrea, k její neradosti zvaná "Ája", je benjamínkem kapely. A to jak služebním, tak i věkovým. Do CCA BANDu přišla v roce 2013 tzv. z ulice, respektive, ke zpěvu utekla od tanečnic. Kapela si jednou všimla, jak si během nacvičování projektu Plastik Tejp Show prozpěvuje, a bylo rozhodnuto o nové posile, která se hledala opravdu dlouho. Ája je charakterem i rozsahem někde mezi Kačkou a Zůzou, povahou je mírná, ale neuvěřitelně akurátní. Když jde ale na pódium nabídnout emoci, je to o to větší zážitek.

VOKÁLNÍ PARTA NA STŘEDNÍ
2002

V roce 2002 vzniká pod vedením profesora Dvorníka ještě jako školní projekt kapela PLUS & MINUS, složená ze 3 členek: Katky, Zuzany a Lucie. Projekt se prezentuje především při školních příležitostech a jako takový zvládá žít celkem příjemným samostatným životem. V roce 2005 přichází ke kapele zvukař a následně i "manager" Petr. V tomto roce kapela také poprvé samostatně investuje a nakupuje vlastní aparaturu. V roce 2006 dochází k definitivnímu zpracování současného konceptu, se kterým kapela opouští zkušebnu a zabydluje se na první stálé "scéně" při opakovaných vystoupeních v objektu Lamplota v Brně. Rok 2006 končí kapela s 25 odehranými koncerty na kontě.

PLUS MINUS ZNAMENÁ CIRKA TEDY CCA
2007

V roce 2007 dochází ke změně názvu, z původního PLUS & MINUS, na současný CCA BAND. V roce 2008 opouští kapelu Lucie a v "partě" tak zůstávají Kačka, Zuzka a Petr. CCA BAND také odjede prezentovat kapelu do Velké Británie, kde nakonec stráví tři podzimní měsíce. S notnou dávkou zkušeností se CCA BAND vrací do ČR a s novým rokem také přichází rok zatím rekordní. Po velkém nášlapu do propagace odehrála kapela v roce 2009 celkem 70 koncertů. Mimo jiné i celou dlouhou sezonu v objektu Kavkaz v Brně.

OSTATNÍ PROJEKTY A CCA BAND FIRST
2010

Rok 2010 byl zlomovým v ustálení "ověřených" oblíbených míst, kde CCA BAND vystupoval a dodnes vystupuje. Náš milovaný Kemp Mars v Šakvicích, mimochodem taktéž do plna odstartoval

v tomto roce. Zároveň však byl tento rok mimo jiné pro kapelu trošku klidnější, a to i proto, že si Kačka v roli vokalistky,  "odskočila" s kapelou Suzaplay (s původní tvorbou) předskakovat skupině Kryštof, při jejich podzimním turné. Vzhledem k tomu, že šlo celkem o 18 koncertů, CCA BAND měl trochu volněji.

ŽIVÁ HUDBA + EXTRAVAGANCE = PLASTIK TEJP SHOW
2011

Rok 2011 byl pro kapelu CCA BAND ve znamení nastartování nového projektu, který společně s návrhářkou a brněnskou fotografkou, Magdou Bobinií Martínkovou, pojmenovávají Plastik Tejp Show. Jde o extravagantní módní přehlídku, propletenou tanečními kreacemi, a samozřejmě live hudbou v podání CCA BANDu. Při absolutní premiéře tohoto projektu bylo v brněnském klubu Melodka vyprodáno, a to bylo i s pohledem do budoucna velmi radostné. PTS tak obrazila nejeden klub v rámci ČR a CCA BANDu přibilo k běžnému programu svateb, otevřených vystoupení a firemním večírkům také řádění v extravagantních kostýmech.

PŘEDSTAVENÍ FORDU TRANZIT A CCA BAND
2012

V roce 2012 byl přizván CCA BAND společně s PTS k unikátnímu projektu takzvaného lunche (tedy startovního představení) nového vozu Ford Transit Custom. Celý koncept včetně projekcí, hudební show a kompletní realizace pocházel z naší dílny. Šlo o upravenou verzi PTS, při níž živá hudba CCA BANDu, tanečnice PTS a interaktivní videomapping nadchli nejen pražské SaSaZu, ale i brněnskou Wanieck Gallery. Konečně na videa z této akce, se můžete podívat v galerii.